Teslimat ve İade


   Sipariş Süreci

Mağazamızdan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 1 ile 4 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.Kıredi kartı ile verilen siparisler Öğlen saat 12:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz. 

Teslimat ve Kargo Ücreti 12.60  tl müşterimize aittir  Kapıda ödeme üst limiti 100 tl dir 100 tl üzeri siparişler  Kıredi Kartı veya Eft ,Havale ile alınmaktadır

Ürün modellerimiz byzorkide.com etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir.Bu nedenle; kaliteli elbise ve ürünlerin satışını ve pazarlamasını, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmektedir.

   Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;

Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için ; 08505323230 Müşteri Hizmetleri yetkilileri ile görüşmeniz yeterlidir.Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.   İADE SÜRECİ

   

    Ürün  kargodan  aldıgınız gün begenmediginiz veya her ne sebeple olursa olsun .iade edeceginiz ürünü aynı  gün içinde .iade talebini sitemizden oluşturmalısınız  Ayrıca 0850 532 32 30  . müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz İADE işlemleri yalnızca sitemiz  üzerinden yapılmaktadır.

   Önce  iade talebi oluşturmalısınız sizin iade talebiniz degerlendirilip bilgi ve  kod iletilecektir  bu kodla byzorkide.com dan aldığınız ürünü en geç 2.gün içinde eksiksiz ( faturası ,etiketi,kargo poseti üzerindeki gönderi barkodu dahil)  ptt kargoya teslim etmeniz gerekmektedir  iade ve degişimde kargo müşterimize aittir. kargosu ödenmeyen  iadeler kabul edilmemektedir.

   ÖNEMLİ BİLGİ

 Hassas kumaş elbiseler de ve indirime giren ürünlerde iade yoktur .diğer kumaş türlerinde iade  vardir İade edilecek ürünün; kullanılmamış ,yıkanmamış  ve üzerinde parfüm lekesi gibi  satılabilir özelligi kaybolmamış olması  gerekmektedir ..giyilmiş ,yıkanmış ürünlerin iadesi yoktur.Ürünü gönderirken,faturası etiketi eksik ürünlerin; iade işlemi yapılamaz ve müşterimize tekrar karşı ödemeli gönderilmektedir.İadelerde kargo ücreti iade edilmez.Yalnızca ürünün satış bedeli iade ücretine tabidir. 


   İADE SÜRECİ

iade kargoya teslim edilirken faturadaki kişi adına göndermeniz gerekmektedir. sistem .başka isimle gelen iade kargolar kabul etmemektedir 

Ürün şirketimizin ilgili birime ulaşınca . ürün imalat  deparmanımıza  gönderilmektedir.  kontrol edilip iadeye uygunsa iade işlemi başlatılır.iade süreci ürün kontrol edilip iade surecine girdiği gün  başlamaktadır .iade sureci  yaklaşık  7 ile 14 iş günü ile degiskenlik gosterebilmektedir. Iadenin onaylanması ile .Kredi kartı ile alışverişlerde hesabınanıza iade yapılır . Eft ve  Kapıda ödemelerde; faturanın arkasına  faturadaki isim adına ''İban'' numarası yazılması gerekmektedir.İade süreci sonunda hesabınıza ürün bedeli aktarılır.

İadelerde;  kargo ücreti , nakliye ücreti iade edilmez .Ürün bedeli iadeye tabidir.        Sitemizden ürün satın alırken tüm bu şartları kabul etmiş olmaktasınız.Siparişi tamamladığınızda da onaylamış bulunmaktasınız. NOT: (Sonradan doğacak kargo bedeli iade edilmedi gibi sorunları sitemizden ürünü satın aldığınızda tüm şartları kabul etmiş bulunmaktasınız.)

      SİTEMİZDE  . KOŞULSUZ İADE VARDIR  .MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞME ŞARTLARI GEREGİ İADE SÜRESİ İÇİNDE ÜRÜNÜ KARGOYA TESLİM ETMEK MÜŞTERİMİZİN SORUMLULUGUNDADIR . HER SİSTEM KURALLAR LA YÖETİLMEKTEDİR . 


İADE DETAYLARI