Hakkımızda

 

Byz Orkide Moda Tasarım  Bünyesinde Hizmet veren .byzorkide.com, 2009 yılında kurulmuş ve çalışan kadrosu ile birlikte, 2000'den bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikiminin gücünü barındırmaktadır. Firmamız uzun yıllardır Tekstil Özel sipariş kişiye özel kıyafet tasarma alanında uzman bir bilgi ve tecrübeye  sahiptir. byzorkide. RESMİ PATENTLİ BİR MARKADIR  

Byz Orkide Moda Tasarım

    Kişiye özel sipariş le başladıgı tekstil hayatına istanbulda stilistlik ve tasarım  özel  kurslarını başarıyla  tamamlamıştır. çıraklıktan gelen moda üzerine başladıgı bu sektörde Byz Orkide Moda Tasarım   bünyesinde  hazırladıgı   özel tasarım elbise ve abiye  ürünleri byçetik markası adı altında Byz Orkide Moda Tasarım  bünyesinde hizmet veren. Byzorkide.com ve Byzorkide.com.tr sitelerimizle satışa sunmuştur.tekstil ve hazır giyim sektöründe kendine özel tasarımlarıyla farklılıgı arayan ve bu farklılıgı çalışmalarına yansıtan ilhami çetik. byçetik  markası ile tasarım fabrikası olarak çalışmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Sizin memnuniyetiniz bizim için hiçbir şey ile değiştirilemez!

Byzorkide.com, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Beklentilerin üstünde kalite ve hizmet, bize göre her zaman ve her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir.

Bizce bir iş kaliteli yapılıyorsa, istenirse ekonomik de yapılır.

Daima en modern ve en çağdaş teknolojileri kullanarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan Byzorkide.com  için ekonomik olmak da büyük önem taşır. İş verimliliğini arttırarak hem düşük maliyetli, hem de kaliteli üretim yapmak ve ürünleri zamanında teslim etmek şirketimizin vazgeçilmez ilkelerinden biridir.

Satılan her ürün, bizim için kalıcı ilişkilerin başlangıcıdır.

Byzorkide.com küçük büyük demeden her ürünü, tecrübe ve bilgiye dayalı, devamlı kendini yenileyen ve yüksek kalitedeki üretim mantığıyla gerçekleştirdiğinden, hiçbir müşteriyi biten bir iş olarak görmez. Onun için satılan her ürün, kalıcı ilişkilerin başarılı bir temsilidir. Bu yüzden, satış sonrası desteğe çok önem veririz ve müşterilerimizin geri dönüşleri bizim için çok önmelidir.

Yaptığımız her işin, çalışanlarımıza, topluma, çevreye ve ülkemize yararlı olmasına önem veririz!

Her işinde topluma, çevreye ve insanlığa yararlı olmayı kendine hedef edinen Byzorkide.com, ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunmak için kendisiyle yarışmaktadır. Byzorkide.com, çalışanlarının ve iş hayatına yeni başlayan gençlerin mesleki eğitimini, sektöre ve topluma donanımlı bireyler kazandırılması olarak görür ve bunun için gerekenleri var gücüyle yapar.

Misyonumuz

Müşteri istekleri ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda, müşterinin de beklentilerinin ötesinde ürünler yaratarak sektöründe öncü ve lider kuruluş olmak.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

İLHAMİ ÇETİK